Kontakt

TCL DigiTrade je mezinárodní softwarovou společností se sídlem v České republice. Založená byla v roce 1996 a vyrostla ve společnost poskytující specializované služby s vysoce profesionálními pracovníky. Nedávným spojením s Tri-Continental Ltd., velkým IT Solution providerem z Velké Británie, TCL DigiTrade rozšířila poskytování svých služeb pro partnery na celém světě.

S použitím vývojářské základny v České republice nabízíme specializovaná softwarová řešení v nejvyšší možné kvalitě.
Od svého počátku klade společnost TCL DigiTrade důraz na pružnost, rychlost a komplexní řešení pro maximální spokojenost zákazníka. Dlouholetá zkušenost, orientace na trhu a individuální přístup ke klientům přinesly své ovoce v podobě desítek spokojených zákazníků.

Patří mezi ně významné české, velké i menší, společnosti, jako CitiBank, IVAX Pharmaceuticals, K4, Severomoravská plynárenská, BorsodChem, Ahold, Radegast, Třinecké železárny, OKD Informatika, CS Cabot a další.

Máme své zákazníky i v zahraničí. Můžeme jmenovat například londýnskou firmu Tri-continental, pro kterou zajišťujeme celý systém Lotus Notes včetně servisní podpory a to na dálku i na místě. Další zákazníky máme v Německu, USA, Kanadě, Mexicu, Africe atd. Pro podrobnější informace si prohlédněte stránku referencí.

TCL DigiTrade s.r.o. (centrála)
Areál VÚHŽ 240
73951 Dobrá
Česká republika

tel: 558 601 767
email: info@tcl-digitrade.com

www.tcl-digitrade.com
www.lnscan.com
www.docker.cz
www.wheel-crm.cz
www.web-crm.cz